Cantinho Familiar
| Δωρεάν Wi-Fi Δωμάτια με δωρεάν WiFi | Πισίνα Εξωτερική πισίνα | Ιδιωτική παραλία Παραλία |
| Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Το διαμέρισμα Cantinho Familiar Γκουαρούχα 120 τ.μ. Με θέα στην πόλη έχει εκλεκτή τοποθεσία, καθώς απέχει 19 λεπτά με τα πόδια από το Ενυδρείο Acqua Mundo Αυτό το διαμέρισμα με 3 υπνοδωμάτια διαθέτει Wi-Fi στα δωμάτια.
Το Σημείο με Θέα Mirante do Morro da Campina απέχει 2 χλμ. από αυτό το διαμέρισμα.
Το διαμέρισμα Cantinho Familiar παρέχει στους επισκέπτες αίθριο, μπαλκόνι και σαλόνι, καθώς και σύγχρονες ανέσεις, όπως ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Για τη μεγαλύτερη άνεσή σας, αυτό το κατάλυμα διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.
Για μεγαλύτερη άνεση, αυτό το διαμέρισμα διαθέτει μικρή κουζίνα που έχει παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, φούρνο. Ο σιδηροδρομικός σταθμός Pref Saladino είναι σε απόσταση περίπου 90 λεπτών οδικώς.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Lookout Galheta3,9 χλμ.
- Παραλία Asturias3,6 χλμ.
- Origens Chocolateria3,5 χλμ.
- Παραλία Tombo4,5 χλμ.
- Παραλία Enseada1,8 χλμ.
- Mirante da Ponta das Galhetas3,9 χλμ.
- το Mirante do Morro da Caixa D'Água4 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Σάο Πάολο Κονγκόνας Αεροδρόμιο91 χλμ.
- Σταθμοί τραίνων
- Maua42 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Χώρος στάθμευσης
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
- Ανελκυστήρας
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εξωτερική πισίνα
- Παραλία
Στο δωμάτιο
- Δωμάτια με δωρεάν WiFi
- Καθιστικό
- Αίθριο
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- Πλυντήριο ρούχων
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο μακριά απέχει το κέντρο της πόλης από το το διαμέρισμα Cantinho Familiar;
Θα χρειαστείτε 20 λεπτά με τα πόδια για να φτάσετε από το το διαμέρισμα Cantinho Familiar στο κέντρο της πόλης. - ❓
Πόσο έχει η κράτηση στο το διαμέρισμα Cantinho Familiar;
Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Cantinho Familiar αποτελεί 92$. - ❓
Πού μπορώ να παρκάρω το αυτοκίνητό μου κοντά στο το διαμέρισμα Cantinho Familiar;
Το το διαμέρισμα Cantinho Familiar παρέχει ιδιωτική στάθμευση.